Elit Sporcular Spor Kulübü

Kulubümüz için alınan koronavirüs tedbirleri

2019 Aralık ayında Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkan ardından göz göre göre, tüm dünyaya yayılan yeni tip koronavirüs,

tüm alışkanlıklarımızı yeniden gözden geçirmemize neden oldu. Mart ayından itibaren ülkemizde de görülen yeni tip koronavirüs için birtakım tedbirler ve önlemler aldık. Bunların başında toplu kullanım alanları geliyor.

Hepimiz mart ayından itibaren ‘evdekal’ çağrısına uyarak evimizde kalmaya çalıştık. Öğrencilerimiz ve ileri yaştaki büyüklerimiz bu konuda daha fazla özveri göstererek tüm toplumun sağlığı için evde kaldı.

01 Haziran tarihinden itibaren Sağlık Bakanlığı bilgisinde Gençlik ve Spor Bakanlığı birçok spor branşında artık salonların belirli yeterlilikleri sağladıkları takdirde açılmasını uygun gördü. Kulüp olarak koronavirüs öncesinde de aldığımız hijyen kurallarını açıkçası mesafe kuralıyla birleştirdik. Tüm sporcularımızın gönül rahatlığıyla gelip spor yapmalarına imkan sağladık. Özellikle evde geçirilen bu sıkıcı ve monoton günlerin ardından sizleri de salonumuza bekliyoruz. Aklınızda hiçbir soru işareti kalmaması adına koronavirüs konusunda aldığımız tedbirleri bize danışabilirsiniz.

Bu geçirdiğimiz günlerin en kısa sürede son bulup eski normale geçmemizin çok yakın olduğunu düşünüyor, sağlıklı günler diliyoruz.

Elit sporcular spor kulübü